Belépés
FõoldalKeresésRegisztrációBelépés
Regale hírei
Céginfó
Regale Misszió
Munkatársaink
Energetika
Szerviz
Külföldi projekt
Ingatlanüzemeltetés
Klíma termékek
Referenciák
Programok, Hírlevél
Kapcsolat
Online ajánlatkérés
Pályázati részvétel
Karrier a Regale-nál


Cégvezetés

Dr. Paár
Béla

Cégvezető

Paár
Barna

Vezérigazgató

Varga
Péter

Főmérnök


+36 1 214 4444/115

pvarga@regale.hu


Értékesítés

Néráth
Károly

Kereskedelmi
igazgató

+36 1 214 4444/112
+36 70 333 5056

knerath@regale.hu


Lapostyán
Ottó

Senior üzletkötő, Okl. épületgépész mérnök

+36 1 214 4444/110
+36 70 333 5023

olapostyan@regale.hu

Stréli
Gábor

Senior üzletkötő, Okl. épületgépész mérnök

+36 1 214 4444/110
+36 70 333 5066

gstreli@regale.hu

Nagy
Sándor Zoltán

Junior üzletkötő, Okl. épületgépész mérnök

+36 1 214 4444/111

snagy@regale.hu


Energetika


Kivitelezés

Gaál
Péter

Műszaki igazgató

+36 1 214 4444/118

pgaal@regale.hu

Muri
István

Kivitelezési csoportvezető

+36 1 214 4444/123
+36 70 333 5001

imuri@regale.hu

Gál
Péter

Okl. épületgépész mérnök, Üzletkötő

+36 1 214 4444/123
+36 70 333 5036

galpeter@regale.hu

Koppányi
Gábor

Kivitelezési projektvezető

+36 1 214 4444
+36 70 930 6649

gkoppanyi@regale.hu

Varga
Zoltán

Junior üzletkötő, Okl. épületgépész mérnök

+36 1 214 4444/111

zvarga@regale.hu

Radvánszki
András

Előkészítő munkatárs

+36 1 214 4444/118
+36 70 333 5012

aradvanszki@regale.hu


Gazdasági Osztály

Szerviz

szerviz@regale.hu
Ügyeleti szám: + 36 70 333 5000

Bíró
Márta Jolán

Gazdasági
Igazgató

+36 1 214 4444/105
+36 70 333 5020

mbiro@regale.hu

Nagy
Balázs

Szervizvezető, okl. épületgépész mérnök

+36 1 214 4444/118

bnagy@regale.hu

Nagy
Zsuzsanna

pénzügyi-számviteli
munkatárs

+36 1 214 4444/109
+36 70 930 6653

zsnagy@regale.hu

Nagy
Attila

Szervizvezető helyettes, műszaki
tanácsadó

+36 1 214 4444/124
+36 70 333-5002

anagy@regale.hu

Budai
Richárd

szerviz
munkatárs

+36 1 214 4444/117
+36 70 333-5045

rbudai@regale.hu


Iroda

Pardi
Katalin

Gazdasági munkatárs

+36 1 214 4444/103
+36 70 333 5030

kpardi@regale.hu

Koppányi
Tibor

Szerviz
munkatárs

+36 1 214 4444/117
+36 70 977 6844

tkoppanyi@regale.hu

Lesti
Anna

Igazgatói
Asszisztens

+36 1 214 4444
+36 70 333 5033

alesti@regale.hu

Madár
Tamás

Szerviz
munkatárs

+36 1 214 4444/117
+36 70 930 6665

tmadar@regale.hu

Szűcs
Péter

Szerviz
munkatárs

+36 1 214 4444/117
+36 70 333 5039

pszucs@regale.hu


Műveleti és ellenőrzési csoport

Nyitrai
János

Biztonságtechnikai főelőadó

+36 1 214 4444/107
+36 70 930 6664

jnyitrai@regale.hu

Oldalak
Aktuális

Copyright by Regale

developed by
Centrumnet
Systems